Порівняльний пост концерту Дзідзя та “Океану Ельзи” на Львів-Арена

Відвідавши два найсмаштабніших концерти на Львів-Арені маю всі підстави для порівняння… Перший концерт, на якому я була,  відбувся 18 травня 2013го  і виступав там Дзідзьо та його компанія, а наступним, хто підкорив велику Арену, був Славко Вакарчук з Океаном Ельзи…
005
Отже про перших. Дзідзьо та його команда показали справжнє професійне шоу і подарували море позитивних, радісних емоцій.  Вперше на такому масштабному дійстві бачила таку величезну кількість дітвори з батьками. Що показує, що Дзідзьо цікавий та зрозумілий. До речі, морозиво “Дзідзьо” було дуже смачне, чи то я була дуже голодна…бо мій шоколадний батончик волонтери змусили викинути, при вході на стадіон… (потім, мабуть, з’їли :-()
006
Але було і багато люду у спортивних костюмах, не таких, як у Дзідзя, у звичайних. Під час цього концерту було на що подивитись. Величезний екран і цікава графічна підбірка кольорових сюжетів під кожну пісню окремо. Веселі і згуртовані танцювальні постановки, у дівчат були на диво дуже стильні костюмчики-платтячка-купальнички.  Як то кажуть, було на чому зупинити око.
003
Крім самого бородатого, радували нас зі сцени хор молодих кадетів, дитячий танцювальний колектив, Вова зі Львова, Василь Вірастюк і аж дуже радував Іван Попович у незмінному червоному костюмі. Поверталася я з концерту у відмінному настрої і багато сміялася і наспівувала=))!
001_
А тепер про ОЕ. Думаю про значення творчості Океанів в українській музиці не варто розказувати, всі вже давно визнали, що це вже ціле явище.  І явище це багаторічної праці має багато фанатів…хоча багато фанатів воно вже і втратило. Помітила, що на концерті більше було молоді отак до 25ти, та переді мною стояли і старші люди і файно танцювали під старі хіти. Мабуть, Славкові однокласники.
002
На шоу-постановках ОЕ зекономили, бо мають крутих істеричних фанатів, і вони для них роблять класні шоу, із задоволенням і безкоштовно! (Молодим гуртам на замітку!) Мені дуже сподобалося місце на трибуні з якого можна було спострегіта як і Океан Ельзи так і Океан Рук! І скажу, що без такого запалу фанатів цей концерт не був би найкращим із усього туру…бо сказала мені знаюча києвлянка, що в столиці Славко так не співає… І все ж, що не кажіть, а під пісні ОЕ хочеться плакати…і я чуть не плакала, коли жалісно співав Слава “Друг…” перед тим довго імпровізуючи голосом Лоренца. Стояла і згадувала я свого друга, який із нетерпінням чекав цей пост. А от “Дякую” не звучало. Я би також поплакала. Але була на завершення пісня “Обійми” і добре, що було кого обняти!
004
І як висновок скажу: що я закохалась в Львів-Арена і продовжую любити “Фіолет”! І пам’ятайте, що дорослі люди про смаки не сперечаються …=)

3 thoughts on “Порівняльний пост концерту Дзідзя та “Океану Ельзи” на Львів-Арена

 1. danc1r0k коментує:

  Дякую за пост. Думаю Хома співає більше для дітей та молоді, які просто прагнуть повеселитися, зарядитися позитивом, а Вакарчук більше для закоханих пар, та й просто романтиків. Цікаво коли морозиво Дзідзьо добереться до КИєва і чи добереться взагалі )

  Подобається

 2. Svit_Lana коментує:

  Хороший пост,не була на концерті Дзіздзьо,але мрія з Океанами здійснилась у Львові, і 5 день в голові “Твоїїї зелеені очіі”) До речі, перед концертом мене порадувала музика Beatles та інших виконавців дійсно хорошої музики.

  І ще хочу додати: приємно знати,що була так близько з тими кого люблю і захоплююсь, – я про Вас Оля)

  Подобається

 3. Sergiy Melnychuk коментує:

  Дякую за чудовий порівняльний пост, так як не був на жодному з тих концертів, але читав багато відгуків, хотів би всиловитись. Дзіздзь – мега, а Славко – мужчіна Бог. З рештою кожен має право на життя, Дзідзьо масова культура, що швидко здобула популярність, Славік так консервативна ікона. З рештою задоволення отримали певно всі, але і є і ті хто завжди придирається. Скажу із технічної сторони, а може процитую. На пошту просто прийшла така штука про концерт ОЕ:
  “На ОЕ сцена 12/8 стояла і 50 кВт. звуку! на арену треба в два а-то і в 3 рази більше… організатори не розрахували акустичні особливості арени… вони їздять по містам з одним і тим самим комплектом сцени і звуку…. не поставили задню затримку, і вийшло що сцена стояла посередині стадіону, звук валив в кінець відбивався і хвиля замість того щоб розсіятися била в інакший кінець стадіону і там був ужасний гул… кароче лайно!!!
  П.С. навіть на дзідзьо було 200 кВт. і то мало…”
  Але добре що люди ходять на концерти і люблять культуру.

  Подобається

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s