Літо’15: #ZaxidFest – мій відгук

Мабуть кожен розраховує, що на фестивалі отримає все і одразу: музику, розваги та відпочинок. Але кожен знаходить, те що сам для себе шукає – свою атмосферу, свої спостереження, свою музику. Я їхала щоб знайти власні враження, відчути все “на собі” всі дні “ZaxidFest”.
https://instagram.com/p/6VYdqkOtWB/

В зоні  “тісного дотику” з людьми, зовсім не було неадекватних людей. Охорона жартувала, продавці впізнавали на наступний день, місцеві продавала смачну їду. Здається, висока ціна на квитки вирішила питання публіки, хоча і викликала купу обурень. Та якщо глянути тему у ВК “Мінус організаторам” то ясно, що “обурюватися” основна з причин поїздок на фест багатьох людей (жартую).

Людей веселих, дивакуватих, смішних було багато. Були люди повність обмазані в болоті, а були такі, що ніби щойно вийшли з дому, чистюні ніби до церкви! Як я вже казала, кожному – своє. От що я встигла за три дні ЗахідФесту:
– не померла з голоду, але і не готувала їсти
– загубили кофту і знайшли її
– подарувала подарунки
– сфоткалася з музикантами, отримала автограф
– пообнімала твіттерян
– поміряла тиск в медпункті
– поїла шашлик
– купила торбу
– скупалася в озері
– на двох сценах почула Шампанські очі
– сфоткалася із звірятами
– пообнімала “вільні обнімашки”
– заінстаграмила Круса

На фестивалі треба встигнути послухати якнайбільше гуртів, бажано з яких не знаєш, щоб ознайомитися із творчістю, а з іншого боку…хочеться розслабитися під улюблений гурт і нікуди не бігти. “Нікуди не бігти” вважаю основною своєю помилкою, ну їх нафіг відомих та знайомих – вони щороку по два рази з повноцінним концертом, а от до невідомих – треба бігти і слухати! А вдруг щось цінне!? Хоча важко оцінювати гурти, коли не можливо порівняти з попередніми виступами. Почитавши відгуки про фест, знаю, що деякі люди встигали оббігти майже всі сцени і послухати по 2-3 пісні чуть не кожного гурту!

Моїм особистим відкриттям став гурт ДахаБраха.

На сценах фесту я “зібрала” весь свій плейлист весни-літа’15 і розчаруванням виявився лише Бумбокс вживу. І якщо згадати опитування у ВК, стає дуже сумно.
Безимени-1

“Bahroma” попри виступ на палючому сонці другого фестивального дня, отримали свою порцію підтримки. Але краще б виглядали ввечері на інді-сцені. Інді або хіпстер-сцена взагалі була дуже мила.
https://instagram.com/p/6dtWp4utTb/
Оторвальд виправдали всі мої сподівання і отримують від мене найкращий виступ на Заході. Хлопці вже вміють, але досі стараються. Запалюють публіку, спілкуються, викладаються на всі 100. Галич має вигляд дерзкого рокера-пірата, не хватало за сценою корабля із чорними прапорами.

Крихітка нагадала мої студентські часи, коли всі її пісні були хітами, ну але ж не можна жити минулим, вуха потребують свіжого матеріалу.

Тостер та Анна створили “радіо рок-ностальгія”. Жаль, що рівень їхньої творчості залишився таким же, як і 10 років тому.

Після виступів закордонних гуртів зрозуміла, що надто багато уваги і любові приділяю українським музикантам. А їм до такого рівня ще працювати і працювати.Можливо через те, що рідні тексти – зрозумілі. Для себе ставлю завдання, більше цікавитися музикою за межами.

Цікаві відгуки про гурти від “Tanya Ostannja”:
“Kreator “
“Аліна Орлова”
“Alesana “
“Саша Буль”
“Jinjer”

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s