Відгук про епатажне кіно”Ів Сен-Лоран”

Один із найталановитіших і найвпливовіших кутюр‘є двадцятого століття, Ів Сен-Лоран розпочав свою кар‘єру у 1950-х роках як права рука славетного Крістіана Діора. Під час свого першого тріумфального фешн-шоу він зустрів П‘єра Берже, якому судилося змінити його життя: вони стали коханцями і бізнес-партнерами, а через три роки заснували бренд “Ів Сен-Лоран”.

У новому фільмі, де простежуються ці стосунки, в образ знаменитого модельєра втілився молодий французький актор П‘єр Ніньє. http://ua.euronews.com/

yves-saint-laurent

Цей фільм дуже незвична історія для нашого глядача, і особисто мене це радує, бо звичні історії це так банально. Розповідь не лише про моду та бізнес, бо це було б надто просто, це більше розповідь про унікальність творчих людей, і людей, які з ними поруч. Не завжди ми знаємо тих хто за спиною ідолів успіху та визнання, не завжди ми уявляємо особливості людей імена яких постійно на слуху. Зазвичай нам подають готову страву, те що твориться на кухні сховане за завісою…“Ів Сен-Лоран”: любов з бізнесом

Кожен по різному розуміє значення моди, але кожен задумується над значеннями “краса” та “любов”. Надзвичайно особливе поєднання цих термінів можна побачити у фільмі “Ів Сен-Лоран”. Для мене буде надто низько вдаватися в обговорення любові між чоловіками, рівноцінно як і обговорення іншої любові.

Yves-Saint-Laurent-kadr2-big

«Він був нещасною людиною, у якого просто не було смаку до життя. Час від часу він був щасливий, але життя здавалося йому важким. З роками депресія тільки погіршувалася», – говорить Берже. Більше того, за його словами, «Сен-Лоран ненавидів моду. Стиль – ось те, що він обожнював».

В цьому фільмі надзвичайно багато відданості та фатального фанатизму до улюбленої справи та іншої людини, але все не було даремним, хоча потребувало багато сил та зусиль.

Yves-Saint-Laurent-kadr4-big

Сам Ів Сен Лоран якось зауважив: «Мода – це не просто прикрашати жінок, але й підтримати їх, дати їм упевненість у собі».

Поєднання надзвичайної краси жінок та чоловіків, драма та всеохоплююча ейфорія , кайф та моменти слави. І як підсумок цього надзвичайно чуйне завершення фільму…але не завершення історії.

Будьте обережними, після перегляду цього альтернативного кіно жінкам захочеть багато цілуватися, а чоловікам – курити, але байдужим він не залишить нікого! Фільм +16.

Між П'єром і Івом існував договір: ніхто не ліз у справи один одного, один займався творчістю, другий - бізнесом. У них були щасливі дні, однак Лоран не був створений для радості.

Між П’єром і Івом існував договір: ніхто не ліз у справи один одного, один займався творчістю, другий – бізнесом. У них були щасливі дні, однак Лоран не був створений для радості.

Рекомендую дивитися фільм в мові оригіналу (французькою), покази будуть відбуватися у ранковому та вечірньому сеансі у  “Планета кіно IMAX” 

“Стережіться сором’язливих, вони керують світом…”

3 thoughts on “Відгук про епатажне кіно”Ів Сен-Лоран”

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s