“Графічний Львів Олі Супрун”. Створення. Втілення. Виставка.

“Цей Львів це мої Друзі, без них його б не було!” це девіз моєї виставки і це правда:)

Графічний Львів

А починалося все з того, що Тарас Амброз довгооо мене просив щось намалювати для “Мій Львів”. Це щось мало б бути цікавим і не банальним. Перше що прийшло, що це має бути графіка і закрутився трамвай на філіжанці кави. Щоправда, перші дві версії були зовсім  в іншому стилі, і вони не вийшли в життя, але трамвай і далі їздив в моїй уяві. І я почала малювати те, що люблю і що мені вдається найкраще – архітектуру! Перша картинка це “Вірменка” далі був “Ровер” та “Черевик” і аж після них я повернулася до “кави” і саме вона визначила стиль усієї серії графіки. Поки я малюю, я часто показую друзям що вимальовується, щоб покритикували або похвалили, вони підказують і щось радять і я їм дуже вдячна:-) Разом ми шукаємо наш Львів і знаходимо!

І про виставку…це дуже приємно. Приємно, що картини знайшли своє місце, нехай і на певний період, але їм там добре і затишно, вони в рамах, а не у шуфляді…і їм приділяють увагу:-), приємно для мене, що мене визнають і цінують, приємно, що прийшли мої хороші друзі,і що тепер є нам куди зайти і пройтися вулицями Львова (графічного), посмакувати кавусі, поласувати сніданком, посидіти і поговорити, тому що в “Black Coffee” (пл.Ринок, 30) дуже затишно, гарно усіх приймають і усім приділяють увагу!
Дякую, друзі та рідні, що ви в мене є! І дякую, Львову!


Фото із відкриття на сторінці зустрічі у fb.
P.S. Виставка буде тривати до Нового року. Приймаю замовлення для екскурсій Львовом (графічним) 🙂

17 thoughts on ““Графічний Львів Олі Супрун”. Створення. Втілення. Виставка.

 1. Миколка коментує:

  Насправді було дуже гарно. В Олі талант і я бажаю так продовжувати! Оля!!! Молодець!!! Сідай, давай щоденник, ставлю тобі 5 “з плюсом”)))

  Подобається

 2. landike коментує:

  Сподобалось твоє бажання показати Ісуса так ніби він вище, точніше над Церквою. Це дуже гарно і дуже своєчасно в теперішні часи. Відчуваю що ця картина ще не раз приверне увагу.

  За Картину з Трамвайчиком відчуваю що на аукціоні ціни піднімуться до мілійона долярів 🙂

  Не може не радувати що і я (@landike) доторкнувся до творіння для твітерян.

  Молодець, з нетерпінням чекатиму наступних робіт, з великим задовлоленням візьму участь в попередньому погляді на роботи (якщо буде треба чиясь думка).

  PS. Якщо зараз Оля така популярна то за Надцять років ми будемо свідками мега виставок і мегауспіхів творчих поривів автора. Власне чого і бажаю.

  Подобається

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s