Ужгород


Приємно потрапити в гарне і незвідане місто…місто яким приємно блукати і знаходити те, що може дивувати і вражати. В такі нечасті хвилино-години відволікаєшся від повсякденної суєти і просто насолоджуєшся моментом


А ще приємно, що є друзі до яких хочеться їхати, та не те що хочеться, неможливо не поїхати! Тому, що люди стараються, тратять свій час заради таких зустрічей і це потрібно поважати. І я їм вдячна, все було супер!
Тепер Ужгород не лише місто вина, але і місто садів і чудових вуличок. Дивне середовище яке гармонійно існує, цвіте, пахне і дарує щасливі хвилинки. Дуже спокійне і тихе місто. Обійшовши, майже все пішки, можу це стверджувати. Звичайно що образ міста творить Уж і мости…Уж ми не обминули – замочили з Чорною Кішкою лапки і кинули по монетці щоб повернутися. Повернемся і обов’язково зайдемо в кафе Під Замком, яке нас причарувало простотою і влучністю! Ви ще не були в Ужгороді? Вам туди! 

6 thoughts on “Ужгород

  1. Petro Nek коментує:

    Ужгород дуже полюбив побувавши в ньому ще в 2007 році. Таке все мініатюрне і гарне. І річка додає йому вишуканості. І цього разу також зайшли в кафе «Під Замком», правда телефон розрядився, тому не змііг його неормально пофотографувати. Прийдеться їхати ще раз.

    Подобається

  2. Iva Repnitska (@ivettar) коментує:

    Так.. я теж обожнюю Ужгород. Місто своєрідно і потрібно його зрозуміти. Дуже прикро, що так і не приїхала цього року, але.. все ще попереду і буде можливість ще раз закохатись в це місто. ))

    Подобається

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s